Prekių krepšelis
0 prekių
 
infopage.eu

Asmens tapatybės kortelės skaitytuvas Nešiojamų kompiuterių profesionalus remontas Ergonomiškas nešiojamo kompiuterio stovas Apple ekranų keitimas Duomenų atkūrimas, buhalterinių duomenų atstatymas
 

Apie K7 TotalSecurity

k7 totalsecurityK7 Total Security yra vienas greičiausių antivirusinių sprendimų, užtikrinantis visapusišką kompiuterio saugumą. 9 milijonai klientų visame Pasaulyje pasitiki K7 saugumo sprendimais, kurie užtikrina visišką duomenų apsauga ir kartu leidžia Jums efektyviai dirbti su kompiuteriu neprarandant greičio.

K7 TotalSecurity Antivirus

ANTIVIRUS. Tikrina Jūsų kompiuterį nuo kenksmingų failų, greitai atnaujina sistemą, kad užtikrinti maksimalią apsaugą nuo visų grėsmių.
TotalSecurity automatinis atsinaujinimas ir greitas antiviruso skeneris užtikrina pilnavertę apsaugą nuo virusų kartu su apsauga nuo šnipinėjimo programų.

K7 TotalSecurity Antispyware ANTI SPYWARE. Apsaugo nuo kenkėjiškų programų, kurios registruoja informaciją apie jūsų kompiuterio naudojimą įskaitant kreditinių kortelių numerius, slaptažodžius ir nutraukia duomenų nutekėjimą tretiesiems asmenims. Adware Blocker eliminuoja nereikalingus savaime atsirandančius naršyklės langus (pop-up) ir sumažina duomenų perdavimą iš Jūsų kompiuterio tretiesiems asmenims.
K7 TotalSecurity Firewall FIREWALL. Ugniasienė - stabdo atakas į jūsų kompiuterį, padarydama jį nematomu Interneto erdvėje. Ugniasienė stebi ir regulliuoja visus įeinančius ir išeinanęius duomenų srautus, kai kompiuteris prijungtas prie Interneto ryšio, ir informuoja vartotoją, kai aptinkamas įtartinas duomenų srautas.
   

Stebėjimo slapukų skenavimas - Stebėjimo slapukai (angl. tracking cookies) – nedideli paveikslėliai ar tekstai, fiksuojantys jūsų naršymo įpročius. Tokie stebėjimo slapukai yra aptinkami ir pašalinami automatiškai.

Kenkėjiškų programų pėdsakų valiklis – po kenkėjiškų programų skenavimo ir jų patalpinimo į karantiną, K7 Total Security užtikrina visišką kenkėjiškų programų pėdsakų pašalinimą iš vartotojo kompiuterio. Apsauga nuo duomenų vagysčių (angl. phishing) – kenksmingi tinklalapiai yra blokuojami automatiškai, taip užtikrinant apsaugą nuo duomenų vagystės.

Apsauga nuo DNS („domeno vardų serveris") užgrobimo – proceso, kai tapatybės vagis gauna prieigą prie domeno vardų serverio ir bando užvaldyti tinklalapį modifikuojant registro informaciją. Pažangios užkardos dėka, K7 TotalSecurity saugo prieigą prie bet kokio nežinomo tinklo ir užkerta kelią neteisėtam duomenų perdavimui.

Pažangus naujinimas – unikali funkcija, kuri padidina jūsų sistemos našumą ir taupo laiką tuo metu, kai yra atliekami programos naujinimai. Jei atliekant programos naujinimus netikėtai nutrūktų interneto ryšys, jūsų programinė įranga pradės automatinius naujinimus nuo tos vietos, kur dingo ryšys, o tai reiškia, kad jums nereikės naujinimų siųstis iš naujo.

Kitos integruotos savybės: Bluetooth bevielių įrenginių palaikymas; Pažangus euristinis skenavimas; Įtartinų JAVA skriptų aptikimas; Windows Mobile įrenginių palaikymas; Daugiabranduolinių operacinių sistemų palaikymas;